Blog

Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Kongresi (29 – 30 Nisan 2023)

Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Kongresi 29 – 30 Nisan 2023 tarihlerinde, Sofitel Taksim Hotel, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Katılım adresi: www.kontrasepsiyon.org

DAVET

Değerli Üreme Sağlığı Çalışanları,

Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Derneği Olarak üreme sağlığı alanında hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımızı 29-30 Nisan 2023 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan “Her Yönüyle Her Yaşta Kadın Sağlığı “başlıklı 10. Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Kongresine davet ediyoruz.

Her yaşta kadın sağlığını hedefleyerek bütüncül bir yaklaşımla kadın hastalıkları ve doğum, halk sağlığı, psikiyatri, üroloji uzmanlarımız, ebe ve hemşirelerimiz, diyetisyenlerimiz, psikolog ve fizyoterapistlerimiz yani tüm paydaşlarımızla beraber üreme sağlığı ve cinsel sağlıkla ilgili güncel ve kanıta dayalı bilgileri paylaşmayı, pratik uygulamalar ve simülasyonlar yapmayı planladık.

Kongremizde konunun uzmanları ile günlük hayatımızda çok sık rastladığımız jinekolojik sorunları kanıta dayalı bilgiler çerçevesinde tartışacağız, tanı ve tedavi yaklaşımları ile ilgili güncel ve pratik yaklaşımları konuşacağız. Uzman ellerde gerçekleşen operasyonlara ait video sunumları ile güncel cerrahi yaklaşımları izleyeceğiz.

Kongremizde sizlerin bu alanda yaptığınız çalışmaları da izlemek istiyoruz. Üreme sağlığı ve kontrasepsiyon alanında yapılan çalışmalara, araştırmalara ait sözel sunum ve videolarınızı bekliyoruz.

Bu önemli etkinlikte sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Prof. Dr. Berna Dilbaz
10.Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Kongresi Başkanı
Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Derneği Başkanı