Events

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

VII. ÜREME TIBBİ VE CERRAHİSİ DERNEĞİ KONGRESİ

Ekim 3, 2019 - Ekim 6, 2019

DAVET MEKTUBU

Değerli Meslektaşlarım,

Yönetim Kurulumuz ve şahsım adına sizleri 3-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Kaya Palazzo Belek, Antalya’da gerçekleştirilecek olan VII. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi’ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

Kongremizde üreme tıbbı ve cerrahisi alanındaki tartışmalı ve güncel konular, dünyadaki ve ülkemizde üreme endokrinolojisi, infertilite, yardımcı üreme teknikleri, insan üremesi ile ilgili genetik ve moleküler biyoloji, yeni teknik gelişmeler ile ilgili çalışmaları ile isim yapmış klinisyenler ve bilim insanları tarafından interaktif bir şekilde tartışılacaktır. Onların bilgi ve deneyimlerinden faydalanma fırsatını elde edecek katılımcılar kaliteli ve kanıta dayalı sağlık hizmetini yeni bilgilerin ve teknolojik gelişmelerin yardımı ile hastalarına sunabilmek için kendilerini yenileme fırsatı bulacaklardır. Aynı amaçla çalışan ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyet gösteren derneklerin desteği, ortak projelerin geliştirilmesini sağlayacak ve ayrıca mezuniyet sonrası eğitimimizin üst düzeylere erişmesine yardımcı olacaktır. Doyurucu bir bilimsel program hazırlamanın yanında, sizlere çeşitli aktivite ve sosyal program içeren güzel ve heyecanlı bir kongre sunmak için tüm düzenleme ve organizasyon kurulu şimdiden yoğun bir hazırlık dönemine girmiştir. Yeniden organize edilecek özel ilgi gruplarımız, çalışma gruplarımız, dijital iletişim ve eğitim sistemlerimiz, kongrenin bilimsel programının en iyi şekilde ortaya çıkarılmasına ve istenilen kaliteye ulaşmasına yardımcı olacaktır. Ancak başarılı bir organizasyonu gerçekleştirebilmemizin temel anahtarının sizlerin desteği ve katılımı ile olabileceğini de biliyor, katkılarınızı bekliyoruz.

Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği (ÜTCD) adına sizleri tarihi, doğası ve kültürü ile Türkiye’nin cennet köşesi Antalya’da ağırlamaktan olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtiyor, sizleri kongremizin bilimsel ve sosyal başarısına ortak olmaya bekliyoruz.

Saygılarımla,
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Timur Gürgan

 

GENEL BİLGİLER

Eğitim Hedef Grubu
Kadın Doğum ve bu bölümle ilgili diğer tüm dalların uzmanları, asistanları…

Kongre Tarihi ve Yeri
3-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Kaya Palazzo Hotel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları organizasyon sekretaryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Kongre davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Kayıt ve Danışma Masaları
Kongre merkezinde kayıt ve danışma masası 2 Ekim 2019 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 3-6 Ekim 2019 tarihlerinde 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Misafirlerimiz “D Event Turizm” personeli tarafından karşılanacaktır.

Detaylar

Başlangıç:
Ekim 3, 2019
Bitiş:
Ekim 6, 2019
Etkinlik Kategori:
Website:
http://utcd2019.org/

Organizatör

Üreme Tıbbi ve Cerrahisi Derneği
E-mail
bilimsel@utcd2019.org
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Kaya Palazzo Hotel Antalya
Kadriye Mahallesi/Üçkum Tepesi Mevki/Serik
Antalya, 7506 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
(0242) 710 40 00
Mekan sitesine git