Events

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

37. ZEYNEP KAMİL JİNEKO-PATOLOJİ KONGRESİ

Haziran 12, 2019 - Haziran 14, 2019

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

‘Zeynep Kamil Jineko-Patoloji Kongresi’nin 37. sini, 12-14 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştireceğiz.

Otuz altıncı kongremizi meslektaşlarımızın yoğun katılımı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdik, çok yapıcı ve olumlu geri dönüşler aldık. Kongrelerimize olan ilgi ve katılım bizi memnun etmekte ve daha iyisini yapmak için gayretimizi artırmaktadır. Siz değerli meslektaşlarımıza, bilimsel katılımlarınız ve destekleriniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu yıl sizlerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz ‘Her Yönüyle Endometriozis’  ana temalı kongremizde; kurslar, bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen konuşmacıların yer aldığı tartışma oturumları ve paneller olacaktır.

İlk defa bu yıl yurtdışından uluslararası düzeyde tanınan, alanında etkin iki bilim insanını misafir edeceğiz. IPPS (International Society of Pelvic Pain) başkanlığını yapmış olan Prof. Juan Diego Villegas ve Rochester üniversitesinden, AAGL fellowship komitesinde görevli Prof. Jorge Carrillo kongremizde bizlerle birlikte olacak. Prof. Juan Diego Villegas, pelvik taban ve ağrı mekanizmaları konusunda ve Prof. Jorge Carrillo, abdominopelvik anatomi ve minimal invaziv derin pelvik endometriozis cerrahisi konusunda deneyimlerini bizlerle paylaşacak.

Kongremizin endometriozisi her yönüyle tartışmak, öğrenmek ve baş döndürücü bir hızla artan son gelişmeleri takip etmek için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Doyurucu bilimsel programın yanında aramızdaki bağı güçlendirmeyi amaçladığımız sosyal programlar da yer alacaktır.

Sizleri düzenleme kurulu ve şahsım adına, uzun bir aradan sonra kendi konferans salonumuzda gerçekleştireceğimiz ‘37. Zeynep Kamil Jineko-Patoloji  Kongresi’ne   davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Semra Kayataş Eser 
Kongre Başkanı

 

Genel Bilgiler

 

Kongre Tarihi ve Yeri

Kurslar : 12 Haziran 2019 (Çarşamba)

Kurs Yeri : SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul

 

Kongre Tarihi : 12 – 14 Haziran 2019 (Çarşamba – Perşembe  – Cuma)

Kongre Yeri : SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Konferans Salonu

KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçedir.

 

DAVET MEKTUBU

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları organizasyon sekretaryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Kongre davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

 

KAYIT VE DANIŞMA MASALARI

Kongre merkezinde kayıt ve danışma masası 12 Haziran 2019 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 12 – 14 Haziran 2019 tarihleri arasında 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Misafirlerimiz “D Event Turizm” personeli tarafından karşılanacaktır.

 

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği acısından gereklidir.

 

KATILIM SERTİFİKASI

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Detaylar

Başlangıç:
Haziran 12, 2019
Bitiş:
Haziran 14, 2019
Etkinlik Kategori:
Website:
http://www.zeynepkamilkongre2019.org

Organizatör

SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Phone
(0216) 334 94 00
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Opr. Dr. Burhanettin Üstünel Cad. No:10
İstanbul, Konferans Salonu Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
(0216) 334 94 00
Mekan sitesine git